Гурток "Юний журналіст"

Діяльність гуртка  буде організована з дітьми старшого дошкільного віку, які володіють літературними здібностями на виконання Закону України «Про дошкільну освіту». Кількість занять на тиждень – 1. Кількість занять в місяць – 4. Кількість занять на рік – 28. Тривалість занять – 25 хвилин.

Програма  гуртка  спрямована на розвиток у вихованців трьох основних блоків структури обдарованості: пізнавальної активності, інтелектуальних здібностей, дитячих видів діяльності.

Мета програми: розвивати комунікативні навички і взаємодію дітей один з одним, батьками та гостями дитячого саду, формування культурної, творчої, соціально-активної особистості в процесі мовленнєвої, ігрової та продуктивної творчої діяльності. Будуть використовуватись такі методи та прийоми навчання дітей: показ, дискусія, мозковий штурм, тренінгові вправи, ігрові технології, проблемні ситуації, екскурсії, створення малюнків, фотографій, колажів та ін. Форми підведення підсумків діяльності: випуск щомісячної газети про життя дітей у дитячому садку та її презентація.

IMG 0168

Дополнительная информация