Шановні батьки майбутніх першокласників!

 Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо, що з 08 травня 2018 року набрав чинності Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом МОН України 16.04.2018 №367.

Відповідно до наказу  Вам необхідно  впродовж  10 - 31 травня 2018 року надати до закладу загальної середньої освіти, в якому плануєте подальше навчання своєї дитини:

  1. заяву про зарахування до 1 класу (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). Форма заяви визначена МОН України;
  2. копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал свідоцтва);
  3. медичну довідку за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

У разі наявності та за бажанням батьків до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Якщо станом на 31 травня 2018 року кількість поданих заяв не буде перевищувати  загальної кількості місць у першому класі (перших класах), то всі діти, батьки яких подали заяви, будуть зараховані до закладу 01 червня 2018 року.

Якщо ж кількість заяв перевищуватиме загальну кількість місць у першому класі (перших класах), то зарахування буде відбуватися за такими правилами:

  1. 01 червня 2018 року включно зарахують усіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене (в заяві мають бути зазначені реквізити підтверджуючого документу), а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);
  2. з 05 по 10 червня 2018 року у закладі освіти буде проведено жеребкування на вільні місця;
    1.  до 15 червня 2018 року відбудеться зарахування у закладі освіти на вільні місця за умови подання до цієї дати необхідних документів.

Список  зарахованих 01 червня 2018 року до закладу учнів, оголошення про дату, місце, час і спосіб проведення жеребкування, інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця, будуть розміщені на інформаційному стенді  та офіційному сайті закладу.   

Управління освіти Енергодарської міської ради

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Дополнительная информация