Проєкт “TEREMOK - online ” “РАЗОМ ВЕСЕЛО КРОКУЄМ!" йдемо далі!

001

Проєкт “TEREMOK - online ” “РАЗОМ ВЕСЕЛО КРОКУЄМ!" йдемо далі!

Крок 56. Тема тижня: “Казка все зробити може - світ пізнати допоможе!”

А казка, діти, справжнє диво,

Там подвиги й пригоди є.

Вона кінчається щасливо,

Там місце кожному своє.

І мудрість в ній перемагає,

І щедрість, і любов свята.

Хай кожен з вас запам’ятає,

Що править світом - доброта. (Надія Красоткіна)

1. Привіт друже, здогадався, ми сьогодні мандруємо у країну Казки, яка допомагає пізнавати світ тобі. А чи знаєш, що таке казка? КАЗКА - це цікава вигадана історія про події, яких не може бути у реальному житті.

2. Настрій казковий, на танок запрошують маленькі каченятка https://www.youtube.com/

3. Настав час гри! Пограємо з пальчиками “Рухи героїв казки”Покладіть руки на стіл і відтворюйте ритмічні рухи героїв: легкі та швидкі рухи пальців (“біжить лисичка”, “мишка”), повільні та важкі постукування (“ідуть ведмідь”, “корова”, “бик”), шелестять кущі, дзюрчав струмок, шумів дощ у казці.

4. Гра “Навпаки” Дорослий промовляє фразу із казки, ти доповнюєш їх словами, готовий? Починаємо… Півник працює, а мишенята ... (ледарюють) Мишенята ледачі, а Півник…(працелюбний) Півник один, а мишенят… (двоє)Зайчик боязливий, а півник… (хоробрий) Матуся добра, а мачуха… (зла)

5. Сьогодні до нас завітала Казка. Вона живе в густому лісі, у малій хатинці під високою сосною. Живе весело і пропонує пограти у музичну гру “Якщо весело живеться, зроби так…” https://www.youtube.com/watch?v=pdpbp7jVKvU

6. Казка цілісінький день ходить лісом, полями та лугами і збирає у великий кошик КАЗКИ. Потім обирає з-поміж них найцікавіші, і приносить дітям. Казку можна знайти де завгодно: і на дереві, і під кущем, і на городі, і у річці. А тепер відгадайте, які вона тобі принесла казочки.Він кругленький і румяний,І такий смачний, духмяний.Він від баби й діда втік -Не повернеться повік. (КОЛОБОК)Сідайте зручненько і уважно дивитися казочку “Колобок” https://www.youtube.com/watch?v=DjYcF

7. Сподобалася казочка, тож швиденько відповідай!Хто зліпив колобок? Куди баба поклала колобка? Що зробив колобок? Кого першого зустрів колобок? Кого останнього зустрів колобок?

8. Засмутилася, що такий кінець казки. Давай разом з тобою пофантазуємо і спасемо колобка. Мерщій бери кольорові олівці чи фарби і малюй такого колобка, щоб він залишився неушкодженим і повернувся до діда і баби.

9. Молодець! Каже Казка. Ой, лишенько буря розламала зайчикову хатку! Допоможи зайчику та збудуй нову хатку. Нумо до роботи! Знаходь вдома конструктор і майструй та обов'язково сфотографуй, і відправ фото своїм друзям.

10. Твої добрі справи Казці сподобались. Вона тобі приготувала ще одну зустріч з казочкою. Сідай і дивись! https://www.youtube.com/watch?v=7j5sxko4L_E

ДЯКУЄМО, ЩО ЦЕЙ ДЕНЬ ПРОВЕЛИ РАЗОМ!

ЧЕКАЄМО НА НОВУ ЗУСТРІЧ З ВАМИ!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Дополнительная информация