84a7ee3385119719555998db26c95fff

З метою оздоровлення  від ентеробіозу та проведення профілактичної роботи, у ДНЗ з 29.03.2018р. по 29.04.2018р. проводиться місячник по оздоровленню дітей від ентеробіозу. 

                                          Що таке ентеробіоз

 Ентеробіоз - це захворювання, викликане паразитами, круглими хробаками, що носять назву - гострики. Поселяються вони в тонкому кишечнику, в сліпій кишці і в частині ободової кишки. Остриця - маленький круглий хробак, розмір якого не перевищує 1 см, білого або сірого кольору, має один загострений кінець. У народі ентеробіоз називають - хворобою брудних рук, так потрапляють яйця гостриків в рот тільки за допомогою брудних рук, на які потрапили ці яйця.  Самки гостриків, виповзають вночі через задній прохід на шкіру і відкладають яйця. Черв'ячки рухаються і виділяють кислоту, яка викликає свербіж. Дитина починає чесати попу і яйця потрапляють на руки, падають на підлогу, ліжко, іграшки, і потім потрапляють до рота.

 Якщо ви побачили, що ваша дитина чухає попку, що його щось турбує в області заднього проходу, а у дівчаток і в області статевих органів - здайте аналіз на ентеробіоз.

 Аналіз на ентеробіоз

 Аналіз на ентеробіоз здають всі діти перед відвідуванням дитячого садка або школи. Це стандартна процедура, яка допоможе виявити чи заражена ваша дитина гострицями. Якщо вашій дитині поставили діагноз - ентеробіоз - не лякайтеся. Це захворювання ефективно лікується сучасними препаратами. Але є деякі нюанси. Лікувати доведеться одночасно всіх членів сім'ї і навіть собак і кішок, які проживають з вами в одному будинку. Важливо, протягом місяця дотримуватися правил гігієни, перераховані нижче, що допоможе уникнути вторинного зараження.

 Профілактика і лікування

 Профілактика цього захворювання проста - дотримання правил гігієни. Мийте частіше руки -  після вулиці, перед їжею, після сну. І головне - коротко стригти нігті. Лікування ентеробіозу полягає в прийнятті препаратів, виписаних лікарем для всієї сім'ї, це найчастіше Пірантел, Вермокс, Декарис.

 Щоденне вологе прибирання підлоги з миючими, дезінфікуючими засобами. Два рази на день - підмивання з милом, вранці, як прокинулися і ввечері, перед сном. Обов'язкове миття рук. Спати, дитину укладаємо в щільно облягаючих трусиках. Вранці, трусики міняємо, стираємо і обов'язково прасуємо праскою. Найчастіше міняємо постільну білизну і прасуємо праскою.

 Дотримуючись цих заходів протягом місяця, ви гарантовано позбавитеся від гостриків, що паразитують в кишечнику. Через 21 день після прийому препаратів потрібно буде здати повторний аналіз - зішкріб на ентеробіоз.

 

Comments are now closed for this entry

Дополнительная информация