Олена Северухніна: Віч-на-віч з усіма

На сторінках блогу завідувача ДНЗ № 7 Северухіной Олени Дмитрівни, Ви можете знайти цікаву інформацію щодо виховання дітей, а також поставити запитання, які Вас цікавлять. 

Українське народознавство

Блог вихователя-методиста Горбенко Валентини Іванівни. На сторінках блога можна знайти інформацію про українське народознавство.

 Життя профспілки ДНЗ №7 "Теремок"

Блог профспілки ДНЗ №7 "Теремок", який висвітлює важливі новини профспілки, дає змогу ознайомитися з офіційними документами, складом та планом роботи профспілкового комітету.

Дорослим про дітей

Практичний психолог Паукова Тетяна Анатоліївна ділиться з читачами повчальними притчами та засадами психології виховання дітей.

Щаслива дитина – щаслива родина

На блозі соціального педагога Будівської Оксани Олександрівни можете знайти відповіді щодо соціального захисту дитинства, соціалізації, секрети виховання дітей та багато іншої цікавої та важливої інформації.

 Логопедическая копилочка

На блоге учителя-логопеда Нарижной Елены Анатольевны вы сможете найти информацию и практические советы о том, как грамотно проводить игры, выполнять упражнения, задания для детей нуждающихся в логопедической поддержке.

Ромашки 

Блог про життя групи № 8 "Ромашки"

В гостях у метеликів

Блог про життя групи № 7 "Метелики".

Група № 6 "Дзвіночки"

Блог про життя групи № 6 "Дзвіночки".

Вчимося жити разом

Блог вихователя-тренера Жук Ганни Валентинівни з впровадження парціальної програми з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років "Вчимося жити разом".

    Волошковий дивокрай

Блог про життя групи № 2 "Волошки"

 

 Мнемотехніка для дошкільників

Блог вихователя - методиста Доценко Олени Володимирівни з дослідно-експерементальної роботи з мнемотехніки як сучасної технології ефективного засвоєння нової інформації.

 

Дополнительная информация