Олена Северухніна: Віч-на-віч з усіма

На сторінках блогу завідувача ДНЗ № 7 Северухіной Олени Дмитрівни, Ви можете знайти цікаву інформацію щодо виховання дітей, а також поставити запитання, які Вас цікавлять. 

Зростаємо патріотами України

Блог вихователя-методиста Горбенко Валентини Іванівни. На сторінках блога можна знайти інформацію про українське народознавство.

 Життя профспілки ДНЗ №7 "Теремок"

Блог профспілки ДНЗ №7 "Теремок", який висвітлює важливі новини профспілки, дає змогу ознайомитися з офіційними документами, складом та планом роботи профспілкового комітету.

Дорослим про дітей

Практичний психолог Паукова Тетяна Анатоліївна ділиться з читачами повчальними притчами та засадами психології виховання дітей.

Щаслива дитина – щаслива родина

На блозі соціального педагога Будівської Оксани Олександрівни можете знайти відповіді щодо соціального захисту дитинства, соціалізації, секрети виховання дітей та багато іншої цікавої та важливої інформації.

 Логопедична скарбничка

На блозі вчителя-логопеда Наріжної Олени Анатоліївни ви можете знайти інформацію і практичні поради про те, як грамотно проводити логопедичні ігри, виконувати артикуляційні вправи та завдання для дітей, які потребують логопедичної допомоги. 

Ромашки 

Блог про життя групи № 8 "Ромашки"

В гостях у метеликів

Блог про життя групи № 7 "Метелики".

Група № 1 "Веселий вулик"

Блог про життя групи № 1 "Веселий вулик".

Вчимося жити разом

Блог вихователя-тренера Жук Ганни Валентинівни з впровадження парціальної програми з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років "Вчимося жити разом".

    Волошковий дивокрай

Блог про життя групи № 2 "Волошки"

 

 Мнемотехніка для дошкільників

Блог вихователя - методиста Доценко Олени Володимирівни з дослідно-експерементальної роботи з мнемотехніки як сучасної технології ефективного засвоєння нової інформації.

 

Дополнительная информация