foto 2 15 travnja-п

 

Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.
Дитячий садок  не замінює родину, він виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежать від їх узгодженості. Робота з батьками – одна з важливих ланок освітнього процесу в закладі. Родина і заклад дошкільної освіти - два суспільні інститути, які закладають у малюкові фундамент майбутнього патріота своєї держави.

У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену дитину; навчити її правильно діяти, міркувати, пізнавати навколишній світ. Батьки, діти, педагогічні працівники  об’єдналися у велику дружню родину.         

15.05.2019 року юні таланти порадували дорослих чудовими номерами, які вразили своєю майстерністю та художнім смаком. Кожне слово, кожен вірш, які промовили маленькі артисти звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших, до тих, хто недосипав, заколисуючи їх, хто хвилювався  за їх поранений  пальчик, хто радів їх найменшій перемозі. На святі малеча в ігровій фор­мі вчилася шанувати родину: як треба ставитися до мами і до тата,  шанувати бабусю, дідуся – цього потрібно вчитися  зма­лечку. Дітки подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у чудових піснях та танцювальних номерах.Свято пройшло на одному диханні, зблизило й об'єднало всі присутні родини в одну велику сім'ю. Подібні родинні свята сприяють зміцненню не лише сімейних стосунків, а й тісній, по-справжньому родинній взаємодії сім'ї та закладу дошкільної освіти, сприяють духовному зближенню між родинами, і залишають незабутній, позитивний відбиток в душах батьків та дітей протягом всього життя. Сценарій свята тут
IMG-6c3e909ec4dc13d0dfd1b5d3445e4cc9-V

IMG-4db874d345c3ac2e922e283421426238-V

IMG-8da3ef3d86c049566f103385aa70adae-V


Дополнительная информация