14 лютого 2018 року   проведено майстер-клас «Розвиток мовлення дошкільників з використанням схем-моделей, коректурних таблиць».

1200961

 

14 лютого 2018 року   у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Теремок» № 7 проведено майстер-клас за темою «Розвиток мовлення дошкільників з використанням схем-моделей, коректурних таблиць».

 

1200973

В рамках теми проведено:

1. Відкритий перегляд заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого з теми: «Всі професії важливі. Кому що потрібно для роботи» [К.Т. 1-18] (з використанням коректурних таблиць, для дітей молодшого дошкільного віку) вихователем Береговою Оленою Анатоліївною. Присутні вихователі дошкільних закладів та методист НМЦ Середа Т.І. відмітили високий рівень професійної майстерності педагога у проведенні заняття з використанням коректурних таблиць (Н.Гавриш, О.Безсонова «Калейдоскоп інформаційно-ігрової творчості дітей»).

2. Вихователь-методист Горбенко В.І. проінформувала всіх присутніх про атестаційні творчі напрацювання Берегової О.А. за темою «Використання коректурних таблиць, схем-моделей на заняттях з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування». Розроблені конспекти занять з даної проблемної теми спрямовані на стимулювання пізнавальної, розумової, мовленнєвої активності дітей. Система дидактичних завдань (запитання, інтелектуально-мовленнєві завдання, вправи, загадки, віршовані тексти, мовленнєві творчі ігри тощо) дають змогу спрямувати роботу з інтелектуально-пізнавальної діяльності дітей під час організованої навчальної діяльності (заняття) так і в ігровій діяльності (у повсякденному житті, згідно режимних моментів) так, у індивідуальній роботі (розвивальні, корекційні заняття).

3. Берегова О.А. провела майстер-клас для присутніх на прикладі  К-Т «Україна моя. Україна» через мовні ігри та вправи (в роботі з дітьми молодшого, середнього, старшого дошкільного віку).

 

1200974

 

 ознайомитися з конспектом заняття

 

Дополнительная информация