Фильтр
 • МАЛЮКИ на Новій Сходинці ЖИТТЯ (відео)

  орпмевку

  Дитячий садок першим відкриває перед дитиною світ соціально-суспільного життя. З першого дня малюка в "Теремку" нам важливо, щоб мама відчула: вихователь опікується не взагалі дітьми, а бачить серед них її конкретну дитину й готовий брати до уваги всі її особисті відмінності. Перші контакти з дитиною – контакти допомоги й турботи.

 • Естафета челендж "Ти у мене єдина моя Україна" до 30-ти річчя Дня Незалежності України (відео)

  Безымянный.pngывацфуе

  Сьогодні дошкільний заклад дошкільної освіти "Теремок" № 7  м. Енергодар прийняв естафету челенджу "Ти у мене єдина моя Україна" до 30-ти річчя Дня Незалежності України. Запрошуємо усіх підтримати челендж та відмітити хештег # мояукраїна #тиуменеєдина #передайпрапор #василівськийрайон #колодрузівтеремка

 • Завершуються бетонні роботи стелі Музею запорізького козацтва

  Безымянный.pngрукрнв

  Шановні жителі Запорізької області, енергодарці! Про події та процеси, що мають велике значення для життєдіяльності регіону та інформують про перебіг Великого будівництва в області можна дізнатись із цікавих матеріалів за активними посиланнями:“Курган Єдності прийме перших гостей 23 серпня”

 • Розвага "Свято принцеси Водиці" (відео)

  Безымянный.pngыфвцйк

  Ви зустрічали хоч одну дитину, яка б була байдужа до води? Звичайно ж ні – дітей і за вуха не відтягнути від моря, річки, озера, чи просто великої миски з водою. Ігри з водою завжди доступні і можуть не просто зацікавити, розважити, підняти емоційний настрій дитини, але й служать засобом пізнання навколишнього світу.

 • До 30-ти річчя Незалежності України про наш Запорізький край.

  234194361 532639188012180 8906787905921514286 n

  До 30-ти річчя Незалежності України про наш славний Запорізький край.У Запорізькій області, мабуть, як ніде в Україні, помітні традиції, які сягають корінням в багату історію краю.

 • Виставка "Чарівні перетворення природи влітку!" (відео)

  Безымянный.png1ц3

  Що за літо без камінців, мушлів - природних багатство нашої країни. Цікаво і пізнавально проведенно виставку творчих робіт з природнього матеріалу "Чарівні перетворення природи влітку!"

 • Водний бізіборд для експериментування дошкільників (відео)

  Безымянный.pngфыйы

  Діти не рівні в своїх здібностях, але рівні у своїх моживостях. В нашому садочку "Теремочку" № 7 для формування продуктивного мислення,розвитку допитливості, креативних здібностей у вихованців творчі педагоги обладнали разом з батьками водні бізіборди на ігрових прогулянкових майданчиках.

 • Солодке літо, літечко! (відео)

   

  Безымянный

  Сонечко яскраве цілий день палає,раді всі малята веселиться й грати...Знову в садочку "Теремочку" № 7лунає музика і сміх під час дозвілля"Солодке літо, літечко!"

 • У Мелітополі активізували вакцинальну кампанію проти COVID

  picture

  Сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою у Мелітополі, голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух відвідав пункт масової вакцинації громадян. Після огляду центру очільник регіону обговорив перебіг вакцинальної кампанії на території з міським головою Мелітополя Іваном Федоровим та керівником Мелітопольської райдержадміністрації  Ігорем Судаковим.

Дополнительная информация