Безымянный4

Шановні колеги-освітяни та батьки наших учнів і вихованців! Кабінет Міністрів України 25 березня ввів режим надзвичайної ситуації на всій території України до 24 квітня. 

Перед усім світом сьогодні постали виклики, які вимагають від кожного з нас внутрішньої мобілізації та швидкої адаптації до незвичних умов карантину. Запорукою нашої безпеки та безпеки наших дітей, а також мінімізації ризиків інфекційного зараження є відповідальне виконання рекомендацій і детальних інструкцій, наданих керівництвом держави і профільними офіційними структурами. Закликаю всіх відповідально ставитися до карантинних заходів, які, на сьогоднішній день, є головним чинником попередження подальшого поширення епідемії. Шановні батьки! Проведіть бесіди з дітьми та розкажіть їм про небезпеку безпідставного та безвідповідального знаходження на вулиці, а саме у місцях скупчення людей. Ми разом повинні зробити все, щоб унеможливити зараження наших дітей коронавірусом.

Шановні педагоги! Ви повинні всі свої знання та уміння зосередити на забезпеченні ефективного навчання школярів у дистанційному режимі. Ми створили умови для того, щоб наші працівники знаходились у безпеці та продовжували виконувати свої обов’язки у дистанційному та гнучкому режимі роботи, тому що саме від Вас залежить ефективна організація дистанційного навчання учнів.

Дякую всім Вам за розуміння та співпрацю, бажаю міцного здоров'я. Саме відповідальна позиція кожного з нас вкрай необхідна в цей складний час. І пам'ятайте - все буде добре!!!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Дополнительная информация