Создано 07.02.2011 02:47

НОВИНИ "ТЕРЕМКА"

Актуальне і цікаве про те, чим живе наш садочок.

Тут Ви можете залишати відгуки, коментувати, обговорювати наші новини. 

proekt-teremok-online-razom-veselo-krokuemr КРОК 75. “ГАЙДА у КОСМОС!” У Всесвітній День авіації і космонавтики, який святкується 12 квітня поговоримо про Космос. Космічна тематика цікавить дітей з раннього віку. Зорі, планети, інопланетяни, ракети, галактика — слова, які заворожують дитину й нашорошують її вушка. Та й дорослих ця тема не залишає байдужими.
aflatun-prodovzhue-suprovid-vikhovantsiv-teremka Афлатун продовжує супровід вихованців «Теремка» в ході навчання, допомагає дітям краще вивчити їх права та обов’язки.Сьогодні зустріч з Афлатуном відбулась в теплій атмосфері. Пригадали права дітей на сім’ю, любов і турботу батьків, закріпили уявлення про сім’ю як найрідніших людей, які живуть разом, люблять та турбуються одне про одного. Продовжили формувати позитивне ставлення дитини до себе, до свого імені, прийшли до висновку, що ім’я потрібне кожній людині, кожна людина має право на ім’я.
kanikuli-v-teremku Канікули в «Теремку» пройшли цікаво та театрально. Фестиваль казки «Добрий театр» завітав до нас у гості! Театр, ролі, вистава, казка, герої, актори… – всі ці слова наповнювали садочок кожного дня. Цікаві спектаклі за мотивами народних та авторських казок показали діти: «Як кошеня маму шукало» (група №10), «Ріпка» (група №1), «Овочева суперечка» (група №6), «Курочка ряба» (група №5), «Теремок» (група №4), «Коза-дереза» (група №3), «Івасик-Телесик» (група №7). Артисти та режисери від Казкарки отримали заслужені нагороди!
1-kvitnya-den-smikhu-video  1 квітня увесь світ відзначає День сміху. Вітаємо Всіх! Бажаємо йти по життю з посмішкою, завжди знаходитися в прекрасному настрої і гуморі. Не втрачайте талант заряджати всіх навколо своєю енергією і позитивним настроєм. Нехай у вашому житті буде якомога більше приводів для посмішок!Пам'ятайте! Стосунки тривають довше, якщо партнери сміються! Наші веселі смайлики для вас!
instrumentarij-diagnostichnikh-metodik-shkilnoji-gotovnosti Вступ дитини до школи - це значна подія в житті кожної родини. Ваш малюк отримує статус школяра. Школа вносить новий зміст у життя дитини та всієї сім'ї. У школяра з'являються певні обов'язки, які він має сумлінно виконувати. Коли дитина підготовлена до школи, їй порівняно легше пристосуватись до нових умов.
ne-chitannyam-edinim-cheklist-gotovnosti-ditini-do-1-klasu Ваша дитина цього року йде у перший клас? Тоді саме час вмикати зворотний відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху. Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня.
vesnyana-vistavka-u-teremochku Інколи дуже потрібно ... зупинитися! Щоб відпочити і зрозуміти, що робити далі... Саме для цього батьками та вихованцями "Теремочка" була створена "Весняна виставка" , біля якої не зупинитися хоча б на хвилинку неможливо.  
yak-prokhodyat-zanyattya-z-matematiki-v-sadochku Дошкільники проявляють спонтанний інтерес до математичних категорій: кількість, форма, час, простір, які допомагають їм краще орієнтуватися в речах і ситуаціях, упорядковувати і пов'язувати їх один з одним.
vitaemo-z-peremogoyu-vikhovatelya-dnz-7-teremok-zhuk-gannu-valentinivnu ВІТАЄМО з перемогою вихователя ДНЗ №7 «Теремок» ЖУК Ганну Валентинівну! Її робота, відео майстер-клас «Новорічний подарунок», у обласному конкурсі "Феєрверк талантів" посіла ІІ-е місце!
plastinografiya-tse-veselo-i-tsikavo А нам полюбилася пластилінографія! Це можливість до яскравого "фантазування" та вираження свого задуму! Пластилін додає об'єму, оживляє зображення, а фантазія дитини робить кожну роботу неповторною!

Дополнительная информация